Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”default”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /home/server398462/ftp/migracja/mediapixel.com.pl/wp-includes/functions.php on line 3792
CD-PORTFEL - MediapixelMediapixel

CD-PORTFEL

CD-PORTFEL

Opakowanie składa się z etui wykonanego z mocnego papieru ozdobnego w wybranym przez Ciebie kolorze z miejscem na przymocowanie płyty, oraz kwadratowym okienkiem na wkładkę. Treść zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie wkładki będzie widoczna na froncie oraz po otwarciu opakowania. Wkładka może być zadrukowana jedno- lub dwustronnie, może się również składać z większej ilości stron.

Kompletny CD portfel wraz z płytą przygotujemy dla Ciebie już w 3 dni. To wysokiej jakości, eleganckie opakowanie można zamawiać również w małych nakładach.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl